وبلاگicon
شهابستان - راهنمای ارتباطی وبسایت شهابستان

هدایت به بالا

این پست حاوی لیست دریافت رایگان پیامک سایت شهابستان و همچنین روشهای مختلف ارتباط شما دوستان با وب سایت شهابستان می باشد !

جهت اطلاع بیشتر و مشاهده لیست ، ادامه مطلب را مطالعه فرمایید . . .

در ادامه این پست می بینید ؛

1) لیست دریافت رایگان پیامک سایت شهابستان

2) معرفی روش های مختلف ارتباطی با سایت ...

 

  • نظرات : ارسال پیام از طریق کلیک بر روی نظرات که در پایین هر مطلب موجود می باشد ! (که پاسخ شما در زیر مطلبتان درج خواهد شد ).
  • اتاق مشورت : در پایین وبلاگ لینکی به نام اتاق مشورت مانند شکل رو برو قرار داده شده که البته چندان فرقی با نظرات ندارد ولی مزیتش این است که اولاً سریعتر بارگزاری می شود و ثانیاً چون تمام صفحه را پوشش می دهد فلذا مشاهده و ارسال پیام ساده تر می باشد .
  • ارتباط با ما : در سمت چپ وبلاگ در قسمت امکانات شهابستان، لینکی با نام ارتباط با ما قرار داده شده که شما می توانید با کلیک بر روی آن نظرات ، پیشنهادات ، سؤالات و ... را بصورت خصوصی با مدیر شهابستان مطرح کنید ، لازم به ذکر است که در صورت درج شماره تماس خود در قسمت مربوطه ، در صورت نیاز پاسخ شما به شماره تماس شما پیامک می شود .
  • نمایشگر وضعیت یاهو : سمت راست صفحه در قسمت امکانات شهابستان، لینک دیگری نیز وجود دارد که وضعیت آنلاین و یا آفلاین بودن مدیر شهابستان در یاهو را نشان می دهد که شما با کلیک بر روی آن می توانید بصورت آنلاین و یا آفلاین با مدیر شهابستان ارتباط برقرار کنید .
  • پیامک : شماره اختصاصی ارسال پیامک 30002223 ، شماره ای است که شما گاهی پاسخ های خود را از این شماره دریافت می کنید ! ولی امکان ارسال پیام به این شماره برای شما کاربران وجود ندارد.
  • پیامک : شماره اختصاصی ارسال و دریافت پیامک 30002223001616 ، شماره ای است که شما می توانید پیام ها ، سؤالات و . . . را به این شماره پیامک کنید و از طریق تلفن همراه خود پاسخ خود را دریافت نمایید ! همچنین امکانات دریافت رایگان پیامک های موجود در لیست پیامکی موجود در پایین همین صفحه نیز از دیگر امکانات این روش ارتباطی می باشد (توضیحات بیشتر را در پایین صفحه مشاهده نمایید؛)
  • تماس با من : در بالای صفحه نیز در زیر هدر گزینه ای به نام تماس با من وجود دارد که شما عزیزان می توانید پیام های خصوصی خود را به مدیر شهابستان ارسال نمایید .

( سخن مدیر : مقصود من از معرفی روشهای ارتباطی این وب سایت اینست که شما دوستان هر چه بیشتر و راحت تر بتوانید با ما در تماس باشید و تا جایی که امکان دارد به سادگی بتوانید پاسخ سؤالات خود را دریافت کنید )

جدول راهنمای دریافت پیامک های رایگان سایت شهابستان :

1) ردیف ؛ تعداد خدمات پیامکی را نشان می دهد .

2)عنوان پیامک ؛ عنوان پیامکی را به شما معرفی می کند که پس از ارسال دستورالعمل از طرف شما برایتان ارسال می شود .

3) دستور العمل ؛ متنی است ، شامل یک یا دو کلمه که با ارسال آن به شماره پیامک 30002223001616 پیامکی را که در عنوان قید شده دریافت خواهید کرد .

4) زمانبندی ؛ مدت زمان اجرای طرح پیامک رایگان در هر ردیف را مشخص می کند .

 ردیف

تعداد

 عنوان پیامک

(پیامکی که برایتان ارسال می شود)

 دستور العمل

متنی که باید ارسال کنید

 زمانبندی

مدت اجرای طرح

1

 صلواتی که برابری می کند با ده هزار صلوات

 صلوات

 همیشگی

2

 دعا جهت زیاد شدن رزق و اداء دین

رزق

همیشگی

 3

ذکر ایام هفته

ذکر

همیشگی

4

 دعای رفع بلا در ماه صفر
 صفر  ماه صفر1393

 
طبقه بندی: تابلو اعلانات و اطلاعات، برچسب ها: پیامک، ذکر ایام هفته، دعای 10000 صلوات، دعای وسعت رزق، روش های ارتباطی، معرفی، راهنمای ارتباطی،

اشتراک و ارسال مطلب به :

تاریخ : شنبه 1391/03/13 | 10:09 ق.ظ | نویسنده : سیّد شهاب | نظرات